Služby

Naše společnost se zabývá službami a montáži vodoinstalací, plynoinstalací a topenářství. Rovněž v této oblasti poskytujeme komplexní poradenství. Čerpáme z mnohaletých zkušeností, čímž Vám můžeme zaručit kvalitně a rychle vykonanou práci. Nabízíme čištění tepelných soustav, ať už podlahového topení, tak samotných topných těles. Naší hlavní prioritou je maximální spokojenost našich zákazníků.
VIBEMONT vodoinstalace

Vodoinstalace

Veškeré instalatérské opravy a rekonstrukce vnitřního i venkovního potrubí, instalace a výměny teplovodních stoupaček, ležatých instalatérských rozvodů, montáž požárních rozvodů a další instalatérské práce.
Více informací 

Čištění tepelných soustav

Díky vyčištění tepelné soustavy zvýšíte tepelný výkon, a tím i účinnost, zrychlí se doba prohřátí místností až 3x a obnoví se správný průtok teplé vody. Vhodné pro podlahové vytápění, i topná tělesa.
Více informací 
VIBEMONT Čištění tepelných soustav

Jádrové vrtání

Výkonné, snadno ovladatelné elektrické nářadí k jádrovému vrtání v železobetonu, zdivu a dalších materiálech. Se Speed​​-Regulation. Vrtání na sucho nebo s výplachem, ručně vedené nebo s vrtacím stojanem.
Více informací 

Proč? Jak? Za kolik?

Zavolejte nám 722 753 886, nebo napište info@vibemont.cz a my se vám ozveme do 24 hodin. Společně probereme všechny vaše otázky a doporučíme vám nejvhodnější produkt nebo službu pro Vaši stavbu.
Nezávazná konzultace je u nás zdarma.
    O jaký typ produktu nebo služby máte zájem?    Ostatní produkty

    úpravny vody | fotovoltaika | klimatizace | rekuperace
    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram