Jádrové vrtání

Kompaktní, snadno ovladatelné elektrické nářadí k jádrovému vrtání, např. v betonu, železobetonu, zdivu všeho druhu, přírodním kameni, asfaltu, mazanině všeho druhu. Vrtání na sucho nebo s výplachem, ručně vedené nebo s vrtacím stojanem. Používáme techniku REMS Picus SR.
Více informací

Univerzální použití

Univerzální pohonná jednotka k vrtání Ø 250 mm (železobeton do Ø 162 mm) jak na sucho, tak i na mokro s výplachem. Rems Picus SR může být veden ručně nebo s pomocí vrtacího stojanu. Tento stroj může být použitelný všude - v úzkých rozích i u stěn. Zároveň je extrémně mnohostranný a výkonný, např. na vrtání do železobetonu, zdiva a dalších materiálů. Pro průchodky potrubních a kabelových vedení, vzduchové kanály, zkušební jádrové vrty.

Konstrukce

Kompaktní, snadno ovladatelný pohonný stroj Rems Picus SR je určen k jádrovému vrtání bez vibrací, s připojovacím závitem vrtací korunky UNC 1 ¼ vnějším, G ½ vnitřním. Samotný stroj váží pouhých 6,4 kg. Velmi efektivní a rychlá práce, např. 200 mm v železobetone Ø 62 mm jen 3 min. Stroj může být veden ručně, ale také s pomocí vrtacího stojanu. Lze připojit na přívod vody a využít k vrtání na mokro. Obsahuje sací rotor na odsávání prachu při vrtání na sucho s přípojkou na běžné vysavače.

Speed Regulation

Plynulá elektronická regulace počtu otáček pohonného stroje k správné volbě počtu otáček podle materiálu. Počet otáček je plynule nastavitelný nastavovacím kolečkem: 250 ¹ / min až 500 ¹ / min (1. stupeň) resp. 600 ¹ / min až 1200 ¹ / min (2. stupeň). K regulaci použitá tacho-otáčková elektronika udržuje zvolené otáčky konstantní i při zatížení. Výhoda: Pro daný materiál a průměr vrtací korunky předvolená optimální rychlost vrtání (počet otáček při zatížení) zůstane zachovaná po dobu celého procesu vrtání. Pro nejlepší vrtací výkon a nejvyšší životnost vrtacích korunek.

Proč? Jak? Za kolik?

Zavolejte nám 722 753 886, nebo napište info@vibemont.cz a my se vám ozveme do 24 hodin. Společně probereme všechny vaše otázky a doporučíme vám nejvhodnější produkt nebo službu pro Vaši stavbu.
Nezávazná konzultace je u nás zdarma.
    O jaký typ produktu nebo služby máte zájem?    Ostatní produkty

    úpravny vody | fotovoltaika | klimatizace | rekuperace
    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram