Čištění topení

Díky vyčištění podlahového vytápění či radiátorů zvýšíte tepelný výkon, a tím i účinnost vaší topné soustavy. Zrychlí se doba prohřátí místností až 3x a obnoví se správný průtok teplé vody.  Využíváme techniku REMS Multi-push. Zároveň čistí i rozvody pitné vody. 
Jak REMS Multi-push funguje?

Proč čistit topné systémy? 

V bežném provozu se v topné soustavě usazují usazeniny, které brání přenosu tepla. Radiátory či podlahové vytápění poté dostatečně netopí a dochází tak k výrazným tepelným ztrátám. Díky vyčištění topného systému prodloužíte životnost vašeho topného systému, termoregulačních ventilů a předcházíte havarijním stavům. Doporučený interval čištění je 4-6 let v závislosti na tvrdosti vody. Účinek je okamžitý. Využíváme techniku pulzního čištění REMS Multi Push pro odstranění nánosů v potrubí a obnovení výhřevnosti topného systému 

Jak REMS Multi-push funguje?

Přístroj umožňuje použít více než 10 programů k čištění, proplachování a provádění tlakových zkoušek pomocí stlačeného vzduchu nebo vody u rozvodů pitné vody a instalací topení a při revizích.

V oblasti čištění trubek pomáhá REMS Multi-Push s odkalováním, proplachováním a dezinfekcí potrubí z jakéhokoliv materiálu a důkladně dokáže pročistit i zarostlé trubky a účinně je zbavit mnoha usazenin a jiných nečistot. Likviduje také bakterie, včetně legionelly, a proto je jeho využití vhodné také pro nemocnice, sanatoria či ústavy a školní či závodní jídelny, hotely a bytové objekty.

Přístroj dokáže také diagnostikovat jednotlivé parametry zkoušky, tyto případně měnit a nastavit dle individuálního požadavku zákazníka.

Lze vyčistit i rozvody pitné vody? 

Ano. Přístroj Rems Multi Push čistí a dezinfikuje  rozvody pitné vody uvnitř budov pomocí vody nebo směsi vody a vzduchu s pulzním dodáváním. Zároveň likviduje bakterie , včetně legionelly

Pro koho je tato služba vhodná? 

Přístrojové čištění topných systémů a rozvodů pitné vody je vhodné pro téměř všechny typy nemovitostí. Největší využití najdeme u rodinných domů s topnými tělesy - radiátory a podlahovým vytápěním. 

U obytných domů lze tímto způsobem propláchnout a vyčistit  radiátorové a plošné topné systémy během jednoho čištění. 

Kdy je vhodná doba na čištění topení? 

Jakmile vaše topení netopí, spodní část deskových radiátorů nehřeje nebo se v topení ozývají různé zvuky. Pokud se na stěnách radiátorů vyskytuje vodní kámen, může se výrazně snížit schopnost přestupu tepla, a tím dochází ke snížení schopnosti účinně vytápět místnosti. Usazený vodní kámen a kal ve výměníku tepla kotle výrazně snižuje výkon kotle a tím i topné soustavy. Usazeniny v radiátorech a potrubí však snižují účinnost celého topného systému. Z preventivních důvodu je vhodná doba čištění v intervalu 4-6 let. Čištění lze provádět celoročně

Proč? Jak? Za kolik?

Zavolejte nám 722 753 886, nebo napište info@vibemont.cz a my se vám ozveme do 24 hodin. Společně probereme všechny vaše otázky a doporučíme vám nejvhodnější produkt nebo službu pro Vaši stavbu.
Nezávazná konzultace je u nás zdarma.
    O jaký typ produktu nebo služby máte zájem?    Ostatní produkty

    úpravny vody | fotovoltaika | klimatizace | rekuperace
    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram