Ceny tepelných čerpadel

Kolik mě bude stát tepelné čerpadlo?

Tepelné čerpadlo Viessmann Vitocal 200-G
Ten, kdo umí dohlédnout dál než na konec dvou, tří let, si spočítá, že tepelné čerpadlo je velmi výhodnou investicí. Pro jeho pořízení hraje do karet využití státní podpory Nová zelená úsporám, návratnost investice v horizontu pěti let a také minimální provozní náklady. Podívejme se na princip fungování tepelného čerpadla a dosaďme si to do jednoduché rovnice. Díky tomu, že tepelné čerpadlo odebírá energii ze okolního prostředí, snižuje náklady na vytápění a také zlevňuje elektrickou energii. Požádejte svého dodavatele elektřiny o zvýhodněnou sazbu. Ano, pokud máte tepelné čerpadlo, můžete si říct u firmy, od které odebíráte elektřinu, o nižší ceny pro veškerou vaši spotřebu. Provoz tepelného čerpadla není závislé na cenách komodit.

Na kolik vás vyjde tepelné čerpadlo pro:

Proč? Jak? Za kolik?

Zavolejte nám 722 753 886, nebo napište info@vibemont.cz a my se vám ozveme do 24 hodin. Společně probereme všechny vaše otázky a doporučíme vám nejvhodnější produkt nebo službu pro Vaši stavbu.
Nezávazná konzultace je u nás zdarma.
    O jaký typ produktu nebo služby máte zájem?    Ostatní produkty

    úpravny vody | fotovoltaika | klimatizace | rekuperace
    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram