Elektrické kotle

Nemáte-li připojení k plynové rozvodné síti či fosilní paliva, nebo naopak nechcete investovat do pořízení tepelného čerpadla, je vhodné jako hlavní zdroj vytápění nemovitosti využít elektrokotel. Díky elektrickým kotlům šetříte peníze i přírodu. Nemusíte nakupovat ani doplňovat topivo a dostáváte teplo moderním, komfortním, bezpečným a ekologickým způsobem. Jedná se o poměrně malá zařízení estetického vzhledu, která lze snadno instalovat prakticky kamkoliv. I přímo do bytu, protože elektrokotle nejsou hlučné a nezabírají moc místa. 

Výhody elektrických kotlů

Výhody elektrických kotlů

Elektrokotel díky způsobu instalace nevyžaduje tolik přípravných stavebních úkonů. Tím jsou minimalizovány především pořizovací náklady. Neopomenutelnou je i rychlost realizace a samozřejmě i univerzálnost těchto zařízení. Navíc elektrická energie je nejdostupnější energií obecně.

Bezobslužné

Nejkomfortnější zdroj vytápění, který není třeba doplňovat.

Dostupná energie

Možnost provozu i v oblastech, kde není realizován rozvod plynu.

Bezpečný provoz

Jediný způsob vytápění, který může bezpečně pracovat bez dohledu.

Nízká investice

Pořizovací náklady jsou vzhledem k jednoduchosti zařízení velmi nízké.

Produkty

Vitotron 100

Vitotron 100

Nástěnný elektrický kotel o výkonu 8 až 24 kW, ovládací panel umožňuje regulaci teploty vody v okruhu vytápění v rozsahu od 20 °C do 85 °C. Oblasti použití: byty a rodinné domy. Energická třída účinnosti D.
Více informací

Proč? Jak? Za kolik?

Zavolejte nám 722 753 886, nebo napište info@vibemont.cz a my se vám ozveme do 24 hodin. Společně probereme všechny vaše otázky a doporučíme vám nejvhodnější produkt nebo službu pro Vaši stavbu.
Nezávazná konzultace je u nás zdarma.
    O jaký typ produktu nebo služby máte zájem?    Ostatní produkty

    úpravny vody | fotovoltaika | klimatizace | rekuperace
    download linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram