Plynové kotle

Volba vhodného způsobu vytápění je zásadním momentem každého majitele nemovitosti. Teplotní komfort uvnitř nemovitosti se stal nezbytností pro dnešní dobu a je stejně tak samozřejmý, jako voda tekoucí z vodovodního kohoutku. Topíme či temperujeme s nutnou samozřejmostí. Zvolíme-li proto způsob vytápění, který není pro naši nemovitost vhodný, může se celý provoz naší nemovitosti značně prodražit. Z toho důvodu je třeba při správné volbě způsobu vytápění zohlednit nejen ekonomickou náročnost samotné budovy, ale také její technický stav, konstrukční dispozice, velikost i počet osob, které prostory obývají.

Proč zvolit plynový kotel?

Proč zvolit plynový kotel? 

V oblastech s rozvodem plynu je volba plynového kotle jako primárního zdroje vytápění logickým řešením. Plyn jako surovina je stále považována za relativně čistý a ekonomický zdroj energie. Díky své vysoké výhřevnosti je topný systém velmi rychle připraven na plný výkon a nevznikají tak prodlevy díky setrvačnosti zařízení. Plynové kotle Viessmann řady Vitodens mají patentované technologie hořáků a výměníků, díky čemuž mají naše zařízení extrémně dlouhou životnosti i při každodenním využití.

Čisté vytápění

Bez nutnosti čistění spalinových cest, nevznikají splodiny ani jiné nečistoty.

Rychlá instalace

Snadné napojení na rozvod plynu a stávající kouřovod bez nutnosti úprav.

Spolehlivost

Plynové kotle se vyznačují vysokou účinností až 98 % a bezporuchovostí.

Nízké náklady

Vzhledem k cenám energií se plyn stabilně řadí mezi ekonomická paliva.

Proč si vybrat plynový kotel Viessmann?

Nejvyšší spolehlivost a efektivita – to očekávají uživatelé plynových kondenzačních kotlů Viessmann. Jejich nová generace se však vyznačuje také novými standardy z hlediska komfortu obsluhy a kvality designu. Avšak i v oblasti vytápění kondenzačními kotli platí pravidlo, že když dva dělají totéž, není to vždy totéž. Nezáleží jen na druhu kotle a jeho technického řešení, ale i na jeho výrobci a kvalitě, kterou je schopen zákazníkům nabídnout.
VIBEMONT výhody kotlů Viessman
Ze sklepa do pokoje – Nové kotle Viessmann jsou nejen výkoné, ale vynikají i skvělým designem. Matné práškové lakování v barvě Vitopearlwhite je jediné tohoto druhu na trhu a harmonicky ladí s vybavením každého moderního bytu.
Snadná digitální obsluha – 7segmentový display se vyznačuje intuitivní obsluhou a srozumitelnými informacemi. Navíc vše v moderním designu Blackpanel poskytuje komfortní regulaci topných zařízení s přímým a/nebo směšovaným topným okruhem.
Nejvyšší efektivita a spolehlivost – Nově vyvinutý hořák MatriX-Plus společně se systémem automatické regulace spalování Lambda Pro Plus vždy zajišťuje plný výkon, dokonce při výkyvech kvality plynu a proměnlivých provozních podmínkách.
Více bezpečnosti, více komfortu – Díky mobilní aplikaci ViCare app a integrovanému rozhraní WiFi je zajištěn komfort a bezpečnost na nejvyšší úrovni. Při chybě systému nebo poruše zařízení je servis informován ještě předtím, než v bytě klesne teplota.
Vybaveno pro budoucnost – H2 ready – Technologie umožňující využití alternativních planových směsí k vytápění. Plynové kondenzační kotle nejnovější generace Vitodens lze provozovat s 20 % vodíku a jsou tak připraveny pro budoucnost udržitelného vytápění.

H₂ Ready: Připraveno pro klimaticky neutrální vytápění plynem

Moderní plynové kondenzační kotle Viessmann jsou H₂ ready. To znamená, že jsou připraveny na příměs až 20 % vodíku (H₂) v zemním plynu. Od roku 2025 budete moci dokonce provozovat kondenzační kotle se 100 % vodíku. To znamená: Máte zařízení, které je připraveno na budoucí změny v dodávce plynu bez větších úprav. Patentovaná regulace spalování Lambda Pro Plus ® se automaticky přizpůsobí příslušnému palivu.
H2 Ready

Produkty

Plynový kotel Vitodes 100 W

Vitodens 100-W

Cenově přijatelný nástěnný kotel s velmi atraktivním poměrem cena/výkon. Výkon 3,2 až 32 kW. Oblast použití: byty a rodinné domy. Třída energetické účinnosti A
Více informací
Plynový kotel Vitodes  111-W

Vitodens 111-W

Nástěnný kotel s integrovaným nerezovým 46 litrovým nabíjecím zásobníkem. Výkon 3,2 až 32 kW. Oblast použití: byty a rodinné domy. Třída energetické účinnosti A.
Více informací
Plynový kotel Vitodes 111-F

Vitodens 111-F

Inteligentní kombinace účinné plynové kondenzační techniky a vysokého komfortu teplé vody. Výkon 3,2 až 32 kW. Oblast použití: byty a rodinné domy. Třída energetické účinnosti A.
Více informací
Plynový kotel Vitodes 141-F

Vitodens 141-F

Cenově výhodné vytápění pomocí kondenzační a solární techniky v rodinném domě pomocí kompaktního plynového kotle o výkonu 2,5 až 25 kW. Oblast použití: rodinné domy. Třída energetické účinnosti A.
Více informací
Plynový kotel Vitodes 200-W

Vitodens 200-W

Nástěnný kondenzační plynový kotel s nerezovým tepelným výměník Inox-Radial a válcovým sálavým hořákem MatriX s možností ovládání přes internet. Tepelný výkon 1,9 až 32 kW. Oblast použití: rodinné domy jedno i vícegenerační, etážové byty. Vhodné pro novostavby i modernizaci. Třída energetické účinnosti A.
Více informací
Plynový kotel Vitodes 222-W

Vitodens 222-W

Komfort vytápění s nejefektivnějším způsobem provozu. Vyšší účinnost, nižší emise, snadná obsluha. Výkon 1,9 až 32 kW. Oblast použití: rodinné domy či etážové byty. Vhodné pro novostavbu i modernizaci. Třída energetické účinnosti A.
Více informací
Plynový kotel Vitodes 222-F

Vitodens 222-F

Plynový kondenzační kompaktní kotel s integrovaným 100 litrovým nabíjecím zásobníkem nebo se zásobníkem 130 litrů teplé vody s trubkovou spirálou. Tepelný výkon 1,9 až 32 kW. Oblast použití: rodinné domy jedno či vícegenerační, etážové byty. Vhodné pro novostavby i modernizaci. Třída energetické účinnosti A.
Více informací
Plynový kotel Vitodes 242-F

Vitodens 242-F

Efektivní a komfortní příprava teplé vody s digitální regulací a zásobníkem o objemu 170 litrů. Je plně připraven na zapojení solárního systému. Výkon 1,9 až 26 kW. Oblast použití: rodinné domy. Vhodné pro novostavby i modernizace. Třída energetické účinnosti A.
Více informací
Aby byl váš topný systém kompletní, podívejte se na nabídku topných těles Viessmann. Plánujete podlahové vytápění? I pro vás máme řešení.

Proč? Jak? Za kolik?

Zavolejte nám 722 753 886, nebo napište info@vibemont.cz a my se vám ozveme do 24 hodin. Společně probereme všechny vaše otázky a doporučíme vám nejvhodnější produkt nebo službu pro Vaši stavbu.
Nezávazná konzultace je u nás zdarma.
    O jaký typ produktu nebo služby máte zájem?    Ostatní produkty

    úpravny vody | fotovoltaika | klimatizace | rekuperace
    eyelicensediamondearthdownloadlist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram