Topení

Ani sebelepší střecha, nejkvalitnější okna či nejmodernější izolace vám nezajistí teplo ve chvíli, kdy teploty klesnou a jsme nuceni začít vytápět. I když každý člověk má svou míru teplotního komfortu, kdy někomu stačí doma topit na 19 °C, jiný doma zase ocení podstatně vyšší teploty. Tak jako tak za teplo musíme platit. Díky našim produktům budete vytápět opravdu levně.
Vibemont plynové kotle

Plynové kotle

V oblastech s rozvodem plynu je volba plynového kotle jako primárního zdroje vytápění logickým řešením. Díky své vysoké výhřevnosti je topný systém velmi rychle připraven na plný výkonu a nevznikají tak prodlevy díky setrvačnosti zařízení. Naše plynové kotle Viessmann řady Vitodens mají patentované technologie hořáků a výměníků, díky čemuž mají naše zařízení extrémně dlouhou životnosti i při každodenním využití.
Plynové kotle

Elektrické kotle

V místech, kde nejsou přípustné jiné zdroje energie, jsou elektrokotle Viessmann výhodným řešením. Samotné pořizovací náklady jsou významně nižší než v ostatních případech. Nespornou výhodou elektrokotlů je možnost kombinace s ostatními systémy, se kterými je lze kdykoliv propojit v ucelený systém vytápění.
Elektrické kotle
Vibemont elektrické kotle
Vibemont podlahové vytápění

Podlahové vytápění

Moderní způsob vytápění novostaveb, ale i rekonstruovaných domů, které je charakteristické rovnoměrně rozloženou teplotou, a tím i menším prouděním vzduchu v místnosti. Podlahové topení umí dodat vzhledem k jeho ploše větší množství nízko-potenciálového tepla, což znamená úsporu nákladů na vytápění.
Podlahové vytápění

Topná tělesa

K tepelně technickému vybavení domu kromě výkonného topného systému patří také funkčně spolehlivé systémové komponenty. V rámci svého programu Vitoset nabízí Viessmann všechny potřebné komponenty. Důležitou součástí programu Vitoset je široká škála topných těles.
Topná tělesa
Vibemont topná tělesa

Proč? Jak? Za kolik?

Zavolejte nám 722 753 886, nebo napište info@vibemont.cz a my se vám ozveme do 24 hodin. Společně probereme všechny vaše otázky a doporučíme vám nejvhodnější produkt nebo službu pro Vaši stavbu.
Nezávazná konzultace je u nás zdarma.
    O jaký typ produktu nebo služby máte zájem?    Ostatní produkty

    úpravny vody | fotovoltaika | klimatizace | rekuperace
    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram